Mājas lapa: http://www.kosmetikasskola.lv

Skolai ir vārds sabiedrībā un skaistuma biznesa profesionāļu vidū. Mūsu absolventes ir ļoti pieprasītas, veiksmīgi integrējas darba tirgū, strādā visos lielākajos nozares uzņēmumos.

Arhīvs
Jūlijs, 2021
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Šogad Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu absolvēs 38 studentes
Publicēts 19. aprīlī, 2011.
Šogad Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu (turpmāk – Rīgas Kosmētikas skola) beidz un Starptautisko CIDESCO eksāmenu jūnijā kārto 38 studentes, kura laikā studentēm būs jāapliecina iegūtās zināšanas un prasmes skaistuma terapijā.

Studentes ne tikai šobrīd, bet arī turpmāk veiks sejas un ķermeņa kopšanas kosmētiskos pakalpojumus, t. sk. manuālās procedūras: masāžas, masku terapiju, ādas tīrīšanu, dienas un vakara grimu, ausu caurduršanu, uzacu korekciju un krāsošanu, manikīru, roku masāžu, liekā apmatojuma likvidēšanu jeb depilāciju, kā arī aparāttehnoloģiju metodes: vibromasāžu, vakuummasāžu, miostimulāciju sejai un ķermenim, ietīšanas procedūras un citas.

Kā stāsta Kosmētikas skolas pēdējā kursa studente Anna Ivanova-Moisejeva, uztraukums par gaidāmajiem pārbaudes darbiem jau ir sācies: “Līdz studiju beigām ir palikuši tikai divi mēneši, un sākas neliels uztraukums par eksāmeniem un profesionālās karjeras sākumu. Pavisam drīz aiz muguras vairs nebūs pasniedzēju, kas vienmēr palīdz un atbalsta. Tas vienlaikus uztrauc un iedvesmo. Uztrauc tāpēc, ka pašai būs jāuzņemas visa atbildība par pieņemtajiem lēmumiem, savas darbības rezultātiem un sekām. Iedvesmo tāpēc, ka jūtu – esmu tam gatava un nepacietīgi gaidu brīdi, kad varēšu sākt strādāt patstāvīgi.”

Skolas mācību procesa vērtīgākā daļa ir pastāvīga prakses iespēja. Tā norūda, liek mācīties un sagatavo sarežģītām vai problemātiskām situācijām. “Esmu ieguvusi lielisku teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu bāzi, uz kuras pamata varu droši un zinoši veikt sejas un ķermeņa kopšanas kosmētiskās procedūras. Protams, tehnoloģijas kosmetoloģijā mūsdienās attīstās ļoti strauji. Lai tiktu laikam līdzi, mums būs nepārtraukti jāmācās, jāpilnveido sevi profesijā. Arī to mēs esam sapratušas,” turpina Anna.

Jautājot, ko novēlētu un ieteiktu nākamajām studentēm, topošā absolvente saka: “Katram, kurš gatavojas mācīties Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā, ir jārēķinās, ka mācību disciplīna šeit ir stingra. Ir regulāri jāapmeklē kā teorētiskās, tā praktiskās nodarbības , citādi būs ļoti grūti apgūt programmu. Esmu apmierināta ar to, ka izvēlējos tieši šo skolu. Līdzās labai izglītībai, es iegūšu prestižo Starptautisko CIDESCO Diplomu. Tas ir atpazīstams darba devējiem skaistuma biznesā pasaulē un veicina uzticēšanos skaistumterapijas speciālista profesionalitātei. Ja ekonomiskā situācija Latvijā neuzlabosies, es varēšu emigrēt un bez problēmām strādāt kosmētiķa specialitātē jebkurā valstī.”

Pēc sekmīga Starptautiskā CIDESCO Eksāmena nokārtošanas un 600 stundu nostrādāšanas patstāvīgā darbā specialitātē skolas absolventi saņem Starptautisko CIDESCO Diplomu, kas ir prestižākais un visplašāk pazīstamais skaistumterapijas speciālista profesionālās kvalifikācijas dokuments pasaulē. 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: