Mājas lapa: http://www.kosmetikasskola.lv

Skolai ir vārds sabiedrībā un skaistuma biznesa profesionāļu vidū. Mūsu absolventes ir ļoti pieprasītas, veiksmīgi integrējas darba tirgū, strādā visos lielākajos nozares uzņēmumos.

Arhīvs
Jūlijs, 2021
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Sākas uzņemšana Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā
Publicēts 16. jūnijā, 2011.
Jūnijs Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā ienesis jaunas vēsmas – ir sācies nākamo studentu uzņemšanas laiks, kas ilgs līdz 15. augustam, sniedzot iespējas apgūt kādu no piedāvātajām augstas klases kosmētiķa studiju programmām.

 

“Ik dienu saņemam zvanus, e-pastus, tiekamies ar interesentiem, kas grib kļūt par kosmētiķiem. Ļoti veiksmīgi izdevies sakārtot jauno mediķu mācību režīmu, dodot iespēju mācības apvienot ar darbu, kam mūsdienās ir ļoti liela nozīme,” stāsta skolas direktore Nellija Janaus.

Nereti dzirdam, ka kosmētiķa profesija ir viegla un neprasa īpašu sagatavotību. Taču tas ir maldīgs uzskats. Studenti apgūst zināšanas anatomijā, fizioloģijā, fizikālajā terapijā, ķīmijā un kosmētikā, dietoloģijā, citoloģijā, ģenētikā, dermatoloģijā, arī– profesionālajā ētikā, psiholoģijā un uzņēmējdarbībā, dodot iespēju veidot pašiem savu privāto praksi. Beidzot skolu, jaunie skaistuma terapijas speciālisti  saņem ne tikai diplomu vai kvalifikācijas apliecību, bet arī ārstniecības personas kosmētiķa sertifikātu, kas nozīmē, ka absolventam ir medicīniskās  zināšanas un iemaņas.

“Mācību gadu uzsākot, satrauca fakts, ka mācības notiek latviešu valodā. Jo pati tikai pirms četriem gadiem atbraucu no Maskavas, un manas latviešu valodas zināšanas bija viduvējas. Mācību procesā visu, ko nesapratu, man pārtulkoja un paskaidroja. Tagad, kad ir pabeigts pirmais kurss, esmu ne tikai sekmīgi apguvusi izglītības programmu, bet arī iemācījusies latviešu valodu,” stāsta 1. kursa studente Marija Ņekrasova.

To apstiprina Nellija Janaus, norādot, ka mācības notiek multinacionālā vidē. Tāpat līdzīgi ir arī ar studentu gadu starpību, kas svārstās aptuveni no 18 līdz 40 gadiem, piebilstot, ka tas nerada ne mazākās neērtības, tieši otrādi, daloties personīgajā dzīves pieredzē, guvums nākotnē darbā ar klientiem tiek ļoti novērtēts.

Uzņemšana skolā notiks bez iestājeksāmeniem. Komisija individuālās pārrunās 19. augustā centīsies  noskaidrot kandidātu izvēles motivāciju, priekšstatu par skaistuma nozari un izvēlēto profesiju. 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: