Mājas lapa: http://www.kosmetikasskola.lv

Skolai ir vārds sabiedrībā un skaistuma biznesa profesionāļu vidū. Mūsu absolventes ir ļoti pieprasītas, veiksmīgi integrējas darba tirgū, strādā visos lielākajos nozares uzņēmumos.

Arhīvs
Jūlijs, 2021
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Jekaterina Amosova: Skaistumterapijas speciālistiem ar Kosmētikas skolas diplomu paveras plašas iespējas
Publicēts 28. aprīlī, 2011.
Ne vienai vien jaunajai Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas (turpmāk – Kosmētikas skolas) absolventei jeb skaistumterapijas speciālistei jau ir savs profesionālās veiksmes stāsts ārzemēs. “CIDESCO Diploms ir starptautiski atzīts un augstu vērtēts skaistuma biznesā.

 

Skaistumterapijas speciālistiem ar šo diplomu paveras plašas iespējas apliecināt sevi ne tikai Latvijā, bet arī citās pasaules valstīs,” atzīst Kosmētikas skolas 1. kursa studente Jekaterina Amosova

Lielākajai sabiedrības daļai piemīt apņemšanās sasniegt kārotos mērķus. Izcilas sekmes, pareiza profesijas izvēle, draugu un ģimenes atbalsts ir tas, kas šo mērķi liek ātrāk sasniegt. Ir nepieciešamas tikai labas idejas, vēlme mācīties un iegūt ko jaunu.

“Ja vēlies mācīties Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā, esi gatava nopietnam mācību darbam. Mēs apgūstam tādus priekšmetus, kā anatomija un fizioloģija, dermatoloģija, ķīmija un kosmētika, fizikālā terapija/elektroterapija, histoloģija, citoloģija, ģenētika, mikrobioloģija un higiēna, estētiskā ķirurģija, uzņēmējdarbība un citus. Mēs būsim ārstniecības personas. Lai Tevi nebaida šie it kā sarežģītie priekšmeti, jo tos apgūt palīdz pieredzējuši pasniedzēji, lieliski profesionāļi medicīnā un pedagoģijā, kas mūsu skolā strādā jau vairāk nekā desmit gadus,” stāsta Jekaterina Amosova.

Studente atzīst, ka visvieglāk ir mācīties, ja skolā valda dažādība, jo tādā veidā ir iespējams iegūt labāku pieredzi, viedokļu apmaiņas notiek daudz spilgtāk un sarunas ir raitākas. “Skolā mēs esam ļoti dažādas! Manā grupā mācās gan vidusskolu tikko beigušas meitenes, gan jaunas sievietes ap un pāri trīsdesmit, dažas jau māmiņas. Tas mani ļoti priecē, jo praktisko nodarbību laikā, mācoties veikt procedūras vienai uz otras, jau strādājam ar dažāda vecuma sievietēm, veidojas pieredze.”

Jekaterina aicina šajā skolā iestāties cilvēkus, kas tiešām grib mācīties, neatkarīgi no vecuma vai valodas prasmēm. “Grupā ir arī krievu valodā runājošas meitenes. Mūsu pasniedzējas ir ļoti pretimnākošas, tāpēc valodas barjera nav šķērslis mācībām. Tieši otrādi, meitenes iemācās brīvi sarunāties latviski, kas turpmāk noderēs saskarsmē  ar klientiem.”

“Ja Tu esi pārliecināta, ka vēlies strādāt skaistumkopšanas industrijā, ja esi gatava nepārtraukti pilnveidot sevi un ja vēlies dzīvot harmonijā, tad kosmētiķes profesija ir tieši tas, kas Tev ir nepieciešams. Ieklausies sevī un neļauj citiem izlemt Tavā vietā!” aicina Jekaterina Amosova. 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: