Mājas lapa: http://www.kosmetikasskola.lv

Skolai ir vārds sabiedrībā un skaistuma biznesa profesionāļu vidū. Mūsu absolventes ir ļoti pieprasītas, veiksmīgi integrējas darba tirgū, strādā visos lielākajos nozares uzņēmumos.

Arhīvs
Jūlijs, 2021
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
„Aqua Villa SPA“ ierindots desmit labāko skaitā līdzās labākajiem SPA pasaulē
Publicēts 9. maijā, 2011.
Nominācijā „Labākie aizjūras dienas SPA“ („The best day SPAs overseas“, angļu val.) „Aqua Villa SPA“ ierindots desmit labāko skaitā līdzās labākajiem SPA Parīzē, Ņujorkā, Ženēvā, Monako un Berlīnē.

 

Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola sveic absolventi Lainu Traniņu un „Aqua Villa SPA“ kosmētiķes ar Apvienotās Karalistes ekskluzīva ceļojumu žurnāla “Condé Nast Traveller” viņu darba augsto novērtējumu. 

Apvienotās Karalistes izdevums un portāls “Condé Nast Traveller” ietver viesnīcu rezervēšanas pakalpojumus, neatkarīgas atsauksmes no pasaules lielākajiem tūrisma žurnāliem, godīgus spriedumus par tūrisma iespējām pasaules valstīs.

Laina Traniņa, „Aqua Villa SPA“ kosmētiķe un vadītāja atzīst: „Lai arī esam saņēmuši ļoti daudz slavinājumu par mūsu procedūrām un meistariem, arī dažus citus apbalvojumus, augsts novērtējums starptautiskā mērogā šai emocionāli un finansiāli grūtajā laikā ir īpaši iepriecinošs un patiesi iedvesmojošs. Paldies mūsu darbiniekiem un Rīgas Kosmētikas skolai, 70% no viņiem ir skolas absolventi, arī es pati tai skaitā!“


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: